Masz pytanie – odpowiemy  

  83 355 06 99

Pasowania na Przedszkolaka

W dniu 29 października 2018 roku w Przedszkolu Niepublicznym „Zajączek” w Parczewie ( ui.Lipowa 40) odbyła się uroczystość „ Pasowania na Przedszkolaka”. Zebranych gości serdecznie w imieniu właścicieli Przedszkola -Państwa Gierczaków powitała wicedyrektor Elżbieta Polak.
To rodzinne spotkanie rozpoczęło się modlitwą  i poświęceniem krzyży przez Księdza Norberta . Krzyże zawieszone zostały we wszystkich pomieszczeniach przedszkola.
Następnie do sali w wesołym korowodzie na czele nauczycielki Justyny Adamczyk weszły dzieci , które prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne .Do wesołej zabawy włączyli się również rodzice, pląsając z dziećmi przy dźwiękach Labado.  Grupa  otrzymała imię „ Zwinne Zajączki”.Każdy przedszkolak wypowiedział słowa przysięgi , po której był pasowany i nagrodzony dyplomem i rogiem obfitości. Po pasowaniu  wszyscy zasiedli do stołu zastawionego słodkościami. Na koniec spotkania odbyło się ogłoszenie wyników  z konkursu plastycznego „Drzewo genologiczne”. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami. Komisja konkursowa przyznała I miejsce Milence Ilczuk.   I,II, III miejsce oraz nagrody pocieszenia wręczył właściciel Przedszkola Michał Gierczak.